Boyama Cihazları Grupları

Ürün Karşılaştır (0)

Alpha EFG2 Manuel Elektrostatik Toz Boya Tabancası

rating

Alpha EFG2 manuel elektrostatik toz boya tabancası, yerli boya cihazlarının büyük bir çoğunluğuyla uyumludur. Yüksek voltaj kaskadı sayesinde transfer verimliliği ve uygulamada süreklilik sağlar. Hafif ve ergonomik tasarıma sahipt..

Alpha EFG3 Elektrostatik Toz Boya Cihazı, Alfa

rating

Alpha EFG3 elektrostatik toz boya cihazı.Alpha EFG3 manuel toz boya cihazı kolay, seri kullanım sunmaktadır. Farklı nozul grubu ile her malzemeye uygun boyama yapma olanağı sağlar. Alpha toz boya cihazı 45lt toz boya deposu ile uz..

Alpha EFG3 Manuel Elektrostatik Toz Boya Tabancası

rating

Alpha EFG3 manuel elektrostatik toz boya tabancası, yerli boya cihazlarının büyük bir çoğunluğuyla uyumludur. Yüksek voltaj kaskadı sayesinde transfer verimliliği ve uygulamada süreklilik sağlar. Hafif ve ergonomik tasarıma sahipt..

E-COAT Basic

rating

..

E-COAT Master

rating

..

E-COAT Pro

rating

..

Elektrosis Plus Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Elektrosis Plus manuel elektrostatik toz boya cihazı. Yenilenmiş plus modeli.Cihaz manuel uygulamalar için tasarlanmıştır.Gövde, yüksek bir elektrik direncine sahiptir.İzolatör parçası iletken plastik malzemeden imal edilmiştir.Be..

Gema OptiFlex2B Multicolor Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Vibrasyonlu kutu besleme ünitesi.Optiflex®2B manuel cihaz hızlı ve kolay renk değişiklikleri için mükemmel bir seçimdir.Toz boya üreticilerinin orijinal karton kutularını kullanmak üzere tasarlanmıştır. Eğimli titreşim tabanı, akı..

Gema OptiFlex2F Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

OptiFlex®2 FGema OptiFlex®2 toz boya tabancası, dünyanın en gelişmiş manuel toz boya teknolojisini sizlere sunmaktadır. Tüm boyaları kolayca püskürtün, en zorlu ürünlerde yüksek kalite ile çalışın, dünyanın her yerinde, en zo..

Micron A100 Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Micron A100 manuel elektrostatik toz boya tabancası voltaj ve otomatik akım ayarı yardımıyla faraday kafesinin yenilmesini ve maksimum yükleme verimliliği ile zor parçaların kolayca boyanmasını sağlar.Nominal giriş voltajı/bağlı y..

Micron B300 Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Mikron B300 manuel toz boya cihazı kolay ve hızlı kullanım için tasarlanmıştır. Tabanca ağırlığı sadece 520gr'dır. Nozul çeşitliliği ile her malzemeye uygun uygulama yapma olanağı sunar. Micron toz boya cihazı 50lt toz boya deposu..

Micron B400 Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Micron B400 modeli elektrostatik toz boya cihazında voltaj ayarı dijital olarak kontrol edilmektedir. 4 program hafızası ile sunulan cihaz daha yüksek performans sağlar. 1. program sıfır boyasız ürün boyaması 100kV, 2. program boy..

Micron B500 Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Micron B500 modeli elektrostatik toz boya cihazında voltaj ayarı ve hava ayarları dijital olarak kontrol edilmektedir. 4 program hafızası ile sunulan cihaz daha yüksek performans sağlar. 1. program sıfır boyasız ürün boyaması 100k..

Micron Manuel Elektrostatik Toz Boya Tabancası

rating

Micron manuel toz boya tabancası yerli boya cihazlarının büyük bir çoğunluğuyla uyumludur. Nozul çeşitliliği ile her malzemeye uygun uygulama yapma olanağı sağlar. 100kV yüksek voltaj kaskadı sayesinde transfer verimliliği ve uygu..

Micron Multicolor Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Micron multicolor toz boya cihazı hızlı renk değişimleri için tasarlanmıştır. Klasik modeldeki gibi 50lt toz boya deposu yoktur. Elektrostatik toz boya kutumuzu cihaz alt tablasına yerleştirerek multicolor boya borusunu kutu içeri..

Statech Manuel Elektrostatik Toz Boya Tabancası

rating

Statech manuel toz boya tabancası. Nozul çeşitliliği ile her malzemeye uygun uygulama yapma olanağı sağlar. 100kV yüksek voltaj kaskadı sayesinde transfer verimliliği ve uygulamada optimum süreklilik sağlar.Ürün sadece boya tabanc..

Statech Multicolor Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Statech multicolor toz boya cihazı hızlı renk değişimleri için tasarlanmıştır. Klasik modeldeki gibi 50lt toz boya deposu yoktur. Elektrostatik toz boya kutumuzu cihaz alt tablasına yerleştirerek multicolor boya borusunu kutu içer..

Statech OM-PLUS Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Yeni nesil Statech OM-PLUS modeli elektrostatik toz boya cihazımızda voltaj ayarı dijital olarak kontrol edilmektedir. 4 program hafızası ile sizlere sunulan yeni nesil cihazımız daha yüksek performans sağlar. 1. program sıfır boy..

Strong3000 Elite Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Mikro işlemci tabanlı kontrolör kartı.Ayarlanabilir akım ve voltaj, yüksek kararlılık, Corona ve Tribo tabancalarla uyumluluk.Hafıza tanımlama, topraklama arızasına karşı ledli uyarı.Plastik taşıyıcı ve plastik 50lt depo...

Strong3000 Elite Manuel Elektrostatik Toz Boya Tabancası

rating

Strong3000 Elite manuel toz boya tabancası yerli boya cihazlarının büyük bir çoğunluğuyla uyumludur. Yüksek voltaj kaskadı sayesinde transfer verimliliği ve uygulamada süreklilik sağlar.Ürün sadece boya tabancasıdır. Voltaj kablos..

Strong3000 Elite Multicolor Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Kullanılan toz boyaların çeşitliliği ve uygulama sıklığının fazla olmasına kesin çözüm.Ardışık motor tetikleme önleme sistemi ile uzun süreli motor ömrü.Eğik titreşimli taban sayesinde boyanın tamamının kullanılabilmesi...

Strong3000 Klasik Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Strong3000 klasik model. Plastik taşıyıcı ve plastik 50lt depo...

Strong3000 Lite Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Mikro işlemci tabanlı kontrolör kartı.Yüksek kararlılık, parça mesafesine göre ayarlanan otomatik akım ayarı.Plastik taşıyıcı ve 50lt boya deposu...

Strong3000 Manuel Elektrostatik Toz Boya Tabancası

rating

Strong3000 manuel toz boya tabancası yerli boya cihazlarının büyük bir çoğunluğuyla uyumludur. Yüksek voltaj kaskadı sayesinde transfer verimliliği ve uygulamada süreklilik sağlar.Ürün sadece boya tabancasıdır...

Strong3000 Mobil Taşınabilir Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Strong3000 mobil toz boya cihazı:Mikro işlemci tabanlı kontrolör kartı           Yüksek kararlılık, ayarlanabilir akım ve voltaj, RS485 modbus haberleşme, hafıza tanımlamaTopraklama arızalarına karşı ..

Wagner PEM-X1 Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Wagner PEM-X1 toz boya cihazı dokunmatik özellikleri ile yepyeni bir toz boya uygulaması sunmakta.Wagner PEM-X1 toz boya tabancası ile mükemmellik ve hassasiyette son noktayı yakalamıştır. Her türlü yüzey kaplamada harika sonuçlar..

Wagner PEM-X1 Laboratuvar Tipi Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Bu set hazır bir kaplama cihazıdır. Küçük parçalar ve mobil kullanım için idealdir.Kompakt mobil ve her zaman kullanıma hazırYüksek performanslı manuel corona tabancaSabit ve güvenilir kaplama performansıEPG-Sprint X kontrol ünite..

Wagner PEM-X1 Multicolor Elektrostatik Toz Boya Cihazı

rating

Manuel sistem sprint hava akışkanı.Sprint AirFluid'i kullanmak direk toz boya kolisini kullanmanızı sağlar. Küçük partiler ve sık boya değişiklikleri için idealdir.Yüksek performanslı manuel corona tabancaSabit ve güvenilir kaplam..

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 30 (1 Sayfa)